Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Tuvalet Kağıtları

  Tuvalet kağıdı güncel yaşamımızda vazgeçemeyeceğimiz bir temizlik aracıdır. Şamil Ambalaj; her marka ve kalitede tuvalet kağıdının tedariğinde Sakarya ve Marmara bölgesinde lider bir markadır. 

Her bütçeye uygun tuvalet kağıdı toptan olarak market, bakkal, ambalajcılar başta olmak üzere tüm tüketicilere en uygun fiyatlarla ulaştırılmaktadır.   

 Tuvalet kağıdı ve tüm ambalaj ihtiyacınızı tek adresten en uygun fiyatlarla sağlamak için, bizim ile iletişime geçin.

 

 Şimdi sizde şimdi en  ekonomik tuvalet kağıtları için, sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek kısımlarından müşteri temsilcimize hızlı bir şekilde ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alın.  

 

Kağıt Havlu

  Kağıt havlu; güncel yaşamımızın hemen, hemen her alanında kullandığımız ve vazgeçemeyeceğimiz bir temizlik aracı haline gelmiştir.  Şamil Ambalaj; her marka ve kalitede kağıt havlu tedariğinde Sakarya ve Marmara bölgesinde lider bir markadır. 

Her bütçeye uygun kağıt havlu toptan olarak market, bakkal, ambalajcılar başta olmak üzere tüm tüketicilere en uygun fiyatlarla ulaştırılmaktadır.   

 Tuvalet kağıdı ve tüm ambalaj ihtiyacınızı tek adresten en uygun fiyatlarla sağlamak için, bizim ile iletişime geçin.

 

 Şimdi sizde şimdi en  ekonomik ve kaliteli kağıt havlu için, sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek kısımlarından müşteri temsilcimize hızlı bir şekilde ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alın.  

 

Kağıt Peçete | Mendil

  Kağıt peçete ve mendil; yaşamımızın hemen, hemen her alanında kullandığımız ve vazgeçemeyeceğimiz bir temizlik aracıdır. Şamil Ambalaj; her marka ve kalitede kağıt peçete ve mendil tedariğinde Sakarya ve Marmara bölgesinde lider bir marka konumundadır. 

   Sadece restaurant ve cafelerde değil ev ve iş yerlerinde de sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz kağıt peçete ve kağıt mendil çeşitleri, en uygun fiyat ve en kaliteli ürünlerle Şamil Ambalaj Sakarya bölge müdürlüğünde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.     

 Kağıt peçete, mendil ve tüm ambalaj ihtiyacınızı tek adresten en uygun fiyatlarla sağlamak için, bizim ile iletişime geçin.

 

 Şimdi sizde şimdi en  ekonomik ve kaliteli kağıt peçete için, sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek kısımlarından müşteri temsilcimize hızlı bir şekilde ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alın.  

 

Islak & Kolonyalı Mendil

  Islak mendil; yüz yılın icadı sayılabilecek, hayatımızı kolaylaştıran ve bulunduğumuz her alanda temizlik ihtiyacımızı giderebileceğimiz mükemmel bir temizlik ürünüdür. Bulunduğu bölgede lider ambalaj firması Şamil Ambalaj; her marka ve kalitede ıslak ve kolonyalı mendil tedariğinde en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerinin daima hizmetindedir.

   Restaurant, cafe ve pastanelerde ihtiyaç duyduğunuz firmanızı en iyi şekilde lanse eden kaliteli (Sağlık Bakanlığı Onaylı)  kolonyalı mendillere en iyi tasarımlarla Şamil Ambalaj Sakarya Bölge Müdürlüğümüzden temin edebilirsiniz.     

 Islak veya kolonyalı mendil ihtiyacınızı tek adresten en uygun fiyatlarla sağlamak için, bizim ile iletişime geçin.

 

 Şimdi sizde şimdi en  ekonomik ve kaliteli ıslak mendil, kolonyalı mendiller için, sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek kısımlarından müşteri temsilcimize hızlı bir şekilde ulaşıp detaylı bilgi ve fiyat alın.  

 

Not: Ürünlerimiz görseldeki markalar ile sınırlı değildir. Her marka ve çeşit kağıt ambalaj ürünlerinin toptan satışı mevcuttur.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Merkez
 0 264 277 85 55
İsa DEDE |  Yönetim Kurulu Başkanı   
0 532 264 30 52
M.Şamil DEDE | Pazarlama Müdürü      
0 533 200 84 63
Şule Nur TEZGEL  | Muhasebe Müdürü
0541 264 30 53
 Hasan HÜROĞLU | Şehir Dışı Servis Departmanı
0541 264 30 52
İsmail BALIKÇIOĞLU | Şehir İçi Servis Departmanı
0 533 200 84 62

Tekeler Mah. Karasu Cad. No: 56 (Giriş Tekeler Sk. Tarafı) Adapazarı / SAKARYA

@Copyright 2022 | Şamil Ambalaj – Design by Htm Ajans

Sohbet için Tıklayın
1
Canlı Destek
ŞAMİL AMBALAJ
Merhaba! Sitemize Hoş Geldiziniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Ara