Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Temizlik Ürünleri Toptan

Temizlik Ürünleri

   Temizlik Ürünleri;  Temizlik yapılacak ortamda kullanılmak istenen ürünün sadece fiyatına değil, kalite ve sağlığa zarar veren materyaller içerip içermediğine dikkat edilmesi gerekir. Ulusal çapta tanınmış Sağlık Bakanlığı onaylı ve iso 9001 – TSE belgelerin olup olmadığı kontrol edilmelidir.

   Şamil Ambalaj; Tüm ambalaj ürünlerinde olduğu gibi temizlik ürünlerinde de tanınmış güvenilir temizlik ürünü markalarını en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla siz değerli müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Sizde ürünlerinize en uygun ve ekonomik temizlik ürünleri için Şamil Ambalaj Canlı Desteklerinden yararlanın.

Şamil Ambalaj Temizlik Ürünleri;

   Temizlik Ürünleri Markaları; Şamil Ambalaj bünyesinde tüm marka ve çeşitlerinin tedariği en uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

   Temizlik Ürünleri; Kullanıldıkları alana göre kimyasal yapı ve özelliklere göre çeşitlere ayrılır. Temizlik ürünleri çeşitleri ana kategori olarak ikiye ayrılır. Endüstriyel temizlik ürünleri, küçük işletme ve ev tipi temizlik ürünleri.

  Endüstriyel Temizlik Ürünleri; Ev tipi temizlik ürünlerine kıyasla daha yoğun ve etkilidir. Bunun sebebi, endüstriyel alanlarda kir, yağ ve pas gibi etkenlerin çok daha yoğun olmasıdır.

 Ev & Küçük İşletme Temizlik Ürünleri; Yoğunluk olarak daha ince ve kimyasal içeriği daha seyrektir. Bunun sebebi evlerde oluşabilecek herhangi bir kazayı engellemektir.

Temizlik ürünleri marka ve çeşitlerini kataloglar sayfamızda inceleyebilir, Canlı Destek bölümlerinden bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Not: Kullanılan görseller reklam amaçlıdır. Her marka ve çeşit Temizlik Ürünlerinin toptan satışı mevcuttur.

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest
Visit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

Merkez
 0 264 277 85 55
İsa DEDE |  Yönetim Kurulu Başkanı   
0 532 264 30 52
M.Şamil DEDE | Pazarlama Müdürü      
0 533 200 84 63
Şule Nur TEZGEL  | Muhasebe Müdürü
0541 264 30 53
 Hasan HÜROĞLU | Şehir Dışı Servis Departmanı
0541 264 30 52
İsmail BALIKÇIOĞLU | Şehir İçi Servis Departmanı
0 533 200 84 62

Tekeler Mah. Karasu Cad. No: 56 (Giriş Tekeler Sk. Tarafı) Adapazarı / SAKARYA

@Copyright 2022 | Şamil Ambalaj – Design by Htm Ajans

Sohbet için Tıklayın
1
Canlı Destek
ŞAMİL AMBALAJ
Merhaba! Sitemize Hoş Geldiziniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Ara